Герман звинуватила європейців у виконанні замовлення Тимошенко

Герман вважає необ'єктивною та замовною резолюцію Європейської народної партії по становищу в Україні.

Ганна Герман називає необ'єктивною та замовною резолюцію Європейської народної партії, в якій владу України закликають забезпечити рівне застосування правосуддя та обмежити функції СБУ.

Про це вона заявила 14 вересня.

За її словами, представники ЄНП перед тим, як робити якісь висновки мали б приїхати до України та безпосередньо на місці ознайомитися з ситуацією.

"Треба приїхати і подивитися телепрограми перш ніж заявляти, що у нас немає свободи слова, прямі ефіри, подивитися і купити українські газети. Подивитися на те, що у нас немає жодної української газети, яка не критикує владу. А потім вже говорити, що у нас немає свободи слова", - сказала Герман.

Вона зауважила, що представники опозиції мають вільний доступ до ЗМІ і якщо роблять щось корисне, то це знаходить місце в ефірах телеканалів та на шпальтах газет.

"Опозиція, відколи повернулася з Сардинії, кожну п'ятницю в телевізорі, якщо щось роблять, то вони в новинах. Якщо вони нічого не робили ціле літо, а були на морях, то ми не могли їх шукати, щоб притягнути в телевізор", - додала Герман.

Тому, на її думку, ці висновки ЄНП "є необ'єктивними".

"Я вважаю їх замовними, я вважаю, що ці люди, не знаючи ситуації, не ознайомившись, не проаналізувавши, прийняли такі висновки під візит Віктора Януковича до Брюсселя. Це так само як були нечистої роботи ті ролики передвиборчі Тимошенко, де начебто Меркель, Саркозі і інші європейські лідери її підтримували на виборах", - сказала Герман.

Вона наголосила, що не демократично давати оцінки, коли не маєш реальної картини, того що насправді відбувається в якійсь з країн. "Європейські підходи до демократії ґрунтуються на високих стандартах об'єктивності, на практиці вислуховування кожної зі сторін, а те, що зроблено в цих заявах - це звичайне політичне замовлення Тимошенко, яке вона не раз робила", - сказала Герман.

За ї словами, Україна ніколи не дозволяла собі робити висновки щодо діяльності політичних сил в тій чи іншій країні, натомість ця резолюція ЄНП "є жестом зверхнього ставлення до України".

Нагадаємо, 13 вересня Європейська народна партія (ЄНП) закликала владу України забезпечити рівне застосування правосуддя та обмежити функції СБУ.

У резолюції висловлюється стурбованість тим, що діяльність Служби безпеки України виходить за рамки нормального функціонування подібних органів у демократичних державах, в яких існує верховенство права.

Крім того, ЄНП звернула увагу на те, що новий закон про місцеві вибори не відповідає демократичним стандартам, оскільки забороняє самовисування окремих кандидатів, а також зберігає закриті партійні списки.

Читайте також:

Європейська народна партія стурбована відновленням справи проти Тимошенко

У Європі висловили підтримку зусиллям Тимошенко

Тимошенко пригрозила Януковичу бойкотувати вибори за "рейдерство"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: