Герой народного блокпосту: два роки тому загинув селянин, який не пускав до Києва тітушок і силовиків

Люди перекрили трасу та зупиняли транспорт, який їхав до столиці.

Два роки тому на всю країну прославився Маньківський район Черкаської області. Там місцеві жителі влаштували народний блокпост на трасі Одеса-Київ, аби не пропустити до столиці тітушок і підкріплення силовиків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За 200 км від Києва селяни зупиняли автобуси, а ті, котрі не хотіли зупинятися, закидували камінням і коктейлями Молотова. Палаючий транспорт був змушений спинятися. Його пасажирів виловлювали та відправляли назад у регіони, звідки вони приїхали.

На дорозі тепер проїзд вільний, а на узбіччі стоїть пам'ятник 37-річному Віктору Чернецю, якого збила іномарка, що намагалася "проскочити" блокпост.

Сестра загиблого Валентина каже, що в їхній родині не говорили пафосних слів, але всі відчували, що у вирішальну мить мусять не сидіти вдома, а вийти захищати свою Батьківщину.

Вдова Наталія каже, що чоловік назавжди залишиться для неї героєм. І хоч нарікань на владу дуже багато, рідні за два роки ні на мить не засумнівалися в тому, заради чого загинув Віктор. Кажуть, це було недарма, а Україна обов'язково і виборе краще життя, і пошанує гідно своїх кращих синів.

"Боротися за краще життя – це ніколи не буває даремним. Ніколи!", - твердить сестра загиблого.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Два роки тому герої з Черкащини не пустили тітушок на Майдан

Герої з Маньківців на Черкащині пригадують, як не пустили тітушок на Майдан два роки тому. Кілька сіл, крізь які пролягає траса Одеса-Київ, влаштували народний блокпост. Таким чином люди не пропустили до столиці бійців внутрішніх військ, інших силовиків, а також тітушок, яких тодішня влада звозила до Києва для боротьби із власним народом. На цьому місцевому майдані загинув 37-річний Віктор Чернець.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: