Герої російського ТБ, бізнесмени-втікачі з Західної України, виявилися шахраями

Сім'ю "зацькованих бізнесменів" Латарцевих із Рівненщини у рідному містечку знають як шахраїв, які шукають вигоду у всіх і у всьому.

Чергова сенсація від російського телебачення. До них їдуть втікачі із Західної України! Ті, що не бандерівці. Ті, яких ображають, палять офіси і цькують за "інакомислення". Саме такими словами про сім'ю зацькованих бізнесменів Латарцевих із Рівненщини цього тижня розповідали російські журналісти. Але Інтернет зробив свою справу і ці сюжети побачили у їхньому рідному містечку. Побачили і схопилися за голову. Бо про які спалені офіси може йти мова, якщо у цих людей їх зроду-віку не було, йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

Рівненське містечко Костопіль мало не на вухах стоїть. Місцеве сарафанне радіо рознесло за кілька годин, мовляв, Латарцев зі своєю втік у Росію - тепер це топ-тема не тільки на тамтешніх каналах.

Валізи - вокзал - Ульянівськ. На різних російських каналах - слова і кадри, як під копірку. Біля потяга у хутрі і з дорогими цуценятами - нещасні і загноблені українські переселенці.

Ярмарок небаченої чуйності і щедрості продовжиться спочатку у готелі, куди їх поселять безкоштовно, а потім і в кабінеті ульянівського губернатора. Це він майже миттєво відреагував на звернення Латарцевих. Мовляв, рятуйте, браття-росіяни, від бандерівців в Україні ніякого спасу.

Колишня дружина Сергія Латарцева разом із подругою вже вкотре переглядають відео російського сюжету і мало на монітор не плюються. Особливо коли чують про знищену машину, квартиру і 2 спалені офіси.

"Ніяких офісів в них в житті не було, машин, ні квартир, в них нічого немає, вони найшли просто "халяву", - розповідає жінка.

Зараз вони гастролюють провладними російськими мітингами. Але насправді їхні гастролі почалися ще 6 років тому. Про це розказав місцевий журналіст і історик Олександр Намазов. Тоді Сергій Латарцев очолював у Костополі районну організацію Партії регіонів, а Марія була там секретарем.

"Вони просто почистили партійну касу і з нею зникли... Скільки грошей? Приблизну суму на той момент називали, що це було до 20 тисяч гривень", - каже журналіст.

Вони покинули сім'ї із дітьми і чкурнули спочатку в Росію, потім у Київ, а останнім часом працювали в Артеку. Тиждень тому їх знову бачили в Костополі.

Тепер ці біженці-стиляги змушують червоніти власних дітей, які залишились на батьківщині. Син Сергія Латарцева - український військовий.

"Точно і ясно сказав - мамо, от такого дебілізму я від тата не чекав, каже, все було в житті, але такого я не чекав", - розповідає колишня дружина.

В Ульянівську "загнобленому" біженцю уже запропонували роботу авіаційним механіком. Про це із круглими від подиву очима дізналися в його рідному Костополі. Тут у школі він викладав військово-патріотичну підготовку, вів пластівський гурток, але, по суті, кажуть колеги, був "Паніковським".

Тітка його першої дружини навіть спогади про Латарцева хотіла би викорчувати, як бур'яни на грядці. Не виходить. Ні в неї, ні у костопільських банкірів.

"До дружини матері дзвонять, бо він там був приписаний, і дзвонять, і вимагають, де він є, бо кредити має погасити", - розповідає жінка.

А тим часом в Ульянівську нашим горе-біженцям, звичайно перед російськими камерами, наобіцяли аж 2 квартири і грошову компенсацію. Підприємливе сімейство може відкорковувати шампанське. А Російська Федерація - тішитися заліком із пропаганди, новими гідними громадянами і чекати від них чергової шахрайської оборудки. Тепер уже проти себе.

Кореспондент ТСН.Тиждень Юлія Дячук

ВідеоРосійське телебачення повідомило про втікачів із західної України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: