Герої України та СРСР отримуватимуть пожиттєву стипендію в 3000 гривень

Постанова торкнеться двох тисяч людей, а на її реалізацію щорічно знадобиться виділяти з бюджету 13,5 мільйонів гривень.

З травня Герої України (109 осіб), Радянського Союзу (71 особа) і Соціалістичної праці (702 особи), що проживають в Україні, крім пенсії, отримуватимуть щомісячно по 3000 грн у вигляді довічної стипендії, повідомив міністр праці і соцполітики Василь Надрага.

Сьогодні їм за особливі заслуги доплачують близько 200 грн. Як роз'яснив керівник прес-служби Мінпраці Михайло Кухар, на стипендії в держбюджеті вперше закладено 30 млн грн. Надалі стипендії виплачуватимуться згідно указу президента, підготовлюваному до підпису. Чи виплатять їх заднім числом, поки невідомо. 

"Це встановить президент", — сказав Кухар.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів відновив щомісячні надбавки до пенсій військовослужбовців за особливі умови військової служби, які передбачалися законодавством колишнього CРСР.

Постанова торкнеться двох тисяч людей, а на її реалізацію щорічно знадобиться виділяти з бюджету 13,5 мільйонів гривень.

Надбавки отримуватимуть особи, які обслуговували ядерну зброю, служили в складі бригад ремонтно-технічних баз, екіпажів атомних підводних човнів, на територіях військових полігонів, де проводилися випробування ядерної зброї або навчання з його використанням, а також у військових частинах, які обслуговували космодром "Байконур".

Читайте також: 

Кабмін повернув підвищені військові пенсії часів СРСР 

Кабмін не буде скорочувати пенсії на 50%

Діра в Пенсійному фонді досягла 30 млрд гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: