Героїчний поліцейський на Кіровоградщині виніс із палаючого будинку жінку

Троє копів отримали в нагороду за порятунок життя кілька днів відпустки.

На Кіровоградщині поліцейські врятували життя 40-річній жінці. Троє поліцейських охорони, що випадково проїжджали повз палаючу споруду, кинулися гасити пожежу та винесли непритомну доньку власників на подвір'я, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пенсіонер Анатолій Леонтійович з жахом пригадує, як вогонь за лічені хвилини охопив будинок. Його донька виявилася заблокованою у середині, і якби не троє відчайдушних копів – померла б від отруєння чадним газом. "Велике спасибі хлопцям, що якраз вчасно підіспіли, допомогли врятувати нашу донечку", - каже він.

ВідеоНа Кіровоградщині копи врятували людей із палаючого будинку

Старший сержант Віктор Шестопалов каже, що разом із колегами швидко організував гасіння – люди живим ланцюгом передавали відра з водою. А сам кинувся рятувати жінку з вогняної пастки. "Я виліз по драбині, за цеглу схопився руками і почав ногою вибивати. Вікно не відкривалося, скло розбив", - пояснив рятівник. Тоді поліцейський накинув на голову вологе рядно і вліз в охоплену вогнем кімнату. Непритомну жінку побачив біля дивану. Її Віктор виніс на повітря, де разом із колегами надав першу допомогу.

Потім постраждалу доправили до лікарні. "Були призначені анальгетики, антибіотико-профілактика. Хвора пролікувалася у нас. На сьогоднішній день її стан задовільний", - повідомив лікар Вадим Стародубовський.

За небайдужість до чужої біди поліцейські отримали подяку від керівництва і кілька днів відпустки. Після чого знову на заступили на чергування.

Кількома днями раніше на Одещині у селі Кароліно-Бугаз під час пожежі постраждали четверо дітейПід час гасіння вогню надзвичайники врятували та вивели з задимленого під'їзду 7 мешканців будинку.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Залиште свій коментар

Наступна публікація