Героїчно загиблих на Донбасі бійців назвали самогубцями, а їхнім вдовам відмовили у держдопомозі

Дата публікації
Перегляди
78к
Героїчно загиблих на Донбасі бійців назвали самогубцями, а їхнім вдовам відмовили у держдопомозі

Жінки так і не отримали допомогу від держави

Примусити слідство докладно розібратися у справах жінки збираються через суд.

Через два місяці після похорону бійців, які героїчно загинули на Донбасі, дві жінки із Чернігова отримали майже ідентичний витяг з наказу командира військової частини - виключити їхніх чоловіків зі списку особового складу і всіх видів забезпечення, мовляв, те, що сталося з ними на фронті, було самогубством. Дружини в це не вірять і обіцяють боротися, йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Артем Рудник так і не дочекався народження сина. За три дні до ротації хлопця знайшли розстріляним поблизу блокпосту. Ховали Артема як справжнього героя з усіма  почестями. Оксана отримала довідку судмедексперта, що він загинув  під час бойових дій від вогнепального поранення в голову. Однак, у виплаті державної допомоги у 600 тисяч гривень їй відмовили через приголомшливу причину - самогубство. 

Оксана Говрущенко також втратила чоловіка на війні на Донбасі. Це сталося за три тижні до ротації. Керівник інженерної служби батальйону, офіцер Сергій Говорущенко загинув внаслідок вибуху, проте жодного свідка пригоди слідство не розшукало. І тепер кажуть, що це було самогубство.

На Чернігівщині жінки загиблих воїнів так і не отримали обіцяну матеріальну допомогу

На Чернігівщині жінки загиблих воїнів так і не отримали обіцяну матеріальну допомогу

Відновити чесне ім'я чоловіків - справа життя обох жінок. Обставини загибелі Артема і Сергія неочевидні, проте примусити слідство докладно розібратися у справі вони збираються через суд. 

Повернути статус героїв загиблим, а родинам - забезпечення від держави, можна буде, якщо у суді вдасться довести, що чоловіки не самі заподіяли собі шкоду, або ж, що до самогубства їх хтось довів. 

Раніше повідомлялося, що вдова бійця "Правого сектору" відсудила для загиблого статус учасника АТО.

Кореспондент ТСН Алла Скорик

Наступна публікація