Геї підтримали програму Януковича

Гей-Форум України вважає, що нова програма Партії регіонів покликана створити краще життя для всіх громадян, у тому числі геїв, лесбіянок, бісексуалів і трансгендерів".

Гей-Форум України підтримав заклик президента Віктора Януковича до толерантності.

Про це повідомила прес-служба Гей-Форуму України.

Нагадаємо, 9 вересня Національні збори Партії регіонів своєю резолюцією прийняли за основу національну загальнопартійну програму "Будуємо нову країну!".

За резолюцію проголосували всі 292 учасники партійних зборів. "Я закликаю політиків до толерантності", - з такими словами президент Віктор Янукович звернувся з трибуни до учасників зборів.

Прес-служба Гей-Форуму України підкреслює, що, як сказано в резолюції, "ця програма спрямована на забезпечення нового, кращої якості життя для кожного громадянина нашої країни".

"Заклик почесного лідера Партії регіонів сьогодні, напередодні місцевих виборів, звучить доречно. За останні десять років ми були свідками того, як цілком нетолерантний "чорно-блакитний" піар без докорів сумління застосовувався для очорнення провідних політичних фігур - від Богдана Губського до Юрія Луценка, від Йосипа Вінського до Арсенія Яценюка, від покійного Георгія Кирпи до Віталія Кличка. Ми можемо вірити, що людина - гей тільки тоді, коли вона сама про це відкрито говорить. Все інше - це "за замовчуванням" домисли та інсинуації", - вважає лідер Гей-Форуму України Святослав Шеремет.

Лідер українського ЛГБТ-співтовариства зазначає: "Важливо, щоб словами президента почули в його власній команді. Ми були нещодавно свідками нетолерантних заяв нардепа-регіонала Колесніченка, що одностатеві шлюби - це та європейська цінність, якою Україна повинна нехтувати. Сьогодні, пан Колесніченко, Ви отримуєте ясний корпоративний сигнал: нова партійна програма покликана створити краще життя для всіх громадян, у тому числі геїв, лесбіянок, бісексуалів і трансгендерів".

Прес-служба Гей-Форуму України нагадує, що 12 липня цього року вступила в силу урядова Антикризова програма, в якій Кабінет міністрів Азарова визнав в Україні "кризу толерантності".

Нагадаємо, Україна підтримала міжнародну Декларацію принципів толерантності, прийняту 16 листопада 1995 року, в якій визначено: "Толерантність означає повагу, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності".

Читайте також:

Українські геї привітали Азарова зі зміною урядового іміджу

Черновецький зізнався, що не любить геїв, але має слабкість до бабусь

Учасників Гей-форуму у Львові закидали помідорами і облили майонезом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: