Геї та лесбіянки влаштували під Києвом рольові ігри

66 геїв і лесбіянок, відібраних на жорстких конкурсних умовах, провели з'їзд в елітному готелі під Києвом. Всі учасники глибоко задоволені.

В елітному готельному комплексі під Києвом пройшов триденний всеукраїнський з'їзд геїв та лесбіянок. На зібрання представників вітчизняного ЛГБТ-руху не були запрошені журналісти та чиновники.

Про це повідомили у гей-форумі України.

Згідно повідомленню, 66 українських геїв і лесбіянок, відібраних на жорсткій конкурсній основі, представляли 18 регіонів країни, 25 міст, а також 27 організацій і 10 ініціативних ЛГБТ-груп. Ще 17 учасників, крім того, представляли різні партнерські організації, в тому числі з Росії та Білорусі.

"Ми не ставили перед собою мети ухвалювати на конференції які-небудь політичні або взагалі публічні рішення," - розповів голова гей-форуму України Святослав Шеремет.

В ході триденної програми з'їзду під гаслом "Партнерство і розвиток" були проведені конференції, практичні семінари, дискусії та рольові ігри на тему проблем, гомо-, бісексуальних людей і трансгендерных осіб.

Організатори поставили перед собою завдання мотивувати членів своєї спільноти до подальшої роботи, інтегрувати національний гей-лесбійський рух, приділити увагу базовим документам ЛГБТ-руху і технологіям взаємодії з опонентами.

"Учасники і учасниці конференції роз'їжджалися по своїх домівках з почуттям глибокого задоволення", - відзначив Шеремет.

Нагадаємо, в середині травня у Львові було зірвано акцію геїв і лесбіянок, присвячену Всесвітньому дню протидії гомофобії.

Учасників акції, які зібралися на одній із площ міста, закидали яйцями. Приблизно в той же час міліція розігнала гей-парад у Москві.

Разом із тим, у грудні минулого року дев'ять гей-лесбійських неурядових організацій України підписали декларацію про створення Ради ЛГБТ-организацій країни.

Читайте також:

Львівських геїв закидали яйцями

В Москві та Львові розігнали геїв

Євросоюз закликав судити гомофобів

Бійці "Беркута" відвідали найбільший гей-клуб України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: