GfK Ukraine подає позов у суд проти Добкіна

GfK Ukraine, що провела екзит-поли, подає позов у суд проти голови Михайла Добкіна про захист ділової репутації.

Компанія з маркетингових та соціальних досліджень GfK Ukraine подає позов у суд проти голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна про захист ділової репутації.

Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

За повідомленям, Добкін оприлюднив неправдиву інформацію, у якій звинуватив GfK Ukraine у навмисному викривленні даних екзит-полу, який компанія провела 31 жовтня на виборах мера Харкова.

Нагадаємо, 2 листопада Добкін заявив, що йому, начебто, було заздалегідь відомо про навмисне викривлення результатів екзит-полу компанії GfK на виборах Харківського міського голови.

"Що стосується компанії GfK, звичайно завжди є погрішність, але тут ситуація дещо інша. Мені було відомо, що за замовленням політичної сили "Єдиний центр" буде проводитися екзит-пол в Харкові і приблизно о 12 годині дня я дізнався, які вони будуть давати кінцеві результати для оголошення. Я знав, що вони будуть давати інформацію на користь пана Авакова", – заявив Добкін.

31 жовтня після закриття виборчих дільниць компанія GfK оприлюднила результати проведеного нею екзит-полу на місцевих виборах, зокрема, на виборах мера Харкова.

Згідно з отриманими результатами, кандидат від партії "Батьківщина" Арсен Аваков набрав 34,7% голосів, виконуючий обов'язки міського голови, представник Партії регіонів Геннадій Кернет – 30,9% голосів.

Читайте також:

Добкін вже оголосив Кернеса мером Харкова

Добкін "без іронії" запропонував Авакову співпрацю

Регіонали оголосили Кернеса мером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: