"Гібридна атака з боку Росії": в МЗС прокоментували відеозвернення від судді-втікача Чауса

"Гібридна атака з боку Росії": в МЗС прокоментували відеозвернення від судді-втікача Чауса

Адвокат пізніше заявив, що запис, ймовірно, був зроблений під тиском.

Міністр закордонних справ України відреагував на відеозвернення судді Чауса, опубліковане напередодні.

Про це йдеться в ТСН.14.00.

Суддя-утікач уперше вийшов на зв'язок з моменту його нібито викрадення у квітні і заявив, що ніякого викрадення не було. Мовляв, живий-здоровий і готовий повернутися до України та відповісти на питання, що цікавлять правоохоронців.

Адвокат пізніше заявив, що запис, ймовірно, був зроблений під тиском: Чаус був у дивному одязі, а дружину він ніколи не називав повним іменем, як на опублікованому відео.

Дмитро Кулеба каже, що після розмови зі своїм молдовським колегою заявив, що ситуація довкола скандального судді не повинна бути використана Росією.  «Ситуація з суддею Чаусом у жодному разі не повинна бути використана третьою стороною, а саме РФ, для того, щоб розсварити Україну з Молдовою, і створити напругу у наших відносинах. На протидії гібридним атакам з боку Росії ми будем зосереджені», - заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Новини України: міністр закордонних справ відреагував на відеозвернення судді Чауса

Новини України: міністр закордонних справ відреагував на відеозвернення судді Чауса

Нагадаємо, що суддю звинувачували у хабарництві у 2016 році, на його недобудованій дачі знайшли 150 тисяч доларів, закопаних у банки. Після цього Микола Чаус утік з України та просив політичного притулку у Молдові, але йому відмовили.

Півтора місяця тому з'явилась інформація про його викрадення. Двоє підозрюваних у цьому викраденні зараз перебувають під слідством у Молдові.