"Гібридна війна з печаттю брехні". Папа Римський згадав про Донбас під час розмови з єпископами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава католицької церкви прийняв у Ватикані українських єпископів.

Папа Римський Франциск на наступний день після зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, 5 липня зустрівся у Ватикані з українськими єпископами та засудив війну в Донбасі.

Про це пише Deutsche Welle.

Франциск закликав католицьку церкву в Україні до єдності і пильності, назвав події на Донбасі "гібридною війною", але при цьому не згадав про РФ.

"У цьому регіоні ведеться гібридна війна, позначена печаттю пропагандистської брехні і маніпуляцій і супроводжується спробами "втягнути в справу і релігійний аспект", - йдетсья в повідомленні.

Нагадаємо, що Україна була однією з тем особистої розмови Папи Римського Франциска з президентом Росії Володимиром Путіним. Крім України, понтифік та його гість розмовляли також про ситуацію в Сирії та Венесуелі. Окремою темою було життя католицької церкви в сучасній Росії.

ВідеоПапа Римський і Путін оговорили ситуацію на Сході України та релігію

Понтифіку довелося чекати на Путіна аж цілу годину. Очільник Кремля спізнився на аудієнцію як і попереднього разу. Багато деталей самої розмови жодна зі сторін не повідомляє, відомо лише, що зачіпали тему війни. Деякі місцеві видання пишуть - говорили і про церковні питання. Зокрема, претензії Московського патріархату до греко-католиків.  

Папа Римський і Путін оговорили ситуацію на Сході України та релігію

Залиште свій коментар

Вибір редакції