Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гігантські бурульки заполонили Харків. Комунальники нарікають на покинуті авто, які заважають їх збивати

Гігантські бурульки заполонили Харків. Комунальники нарікають на покинуті авто, які заважають їх збивати

До роботи залучають альпіністів

Загроза із висоти. У Харкові через коротке потепління на дахах та карнизах утворилися бурульки. Крижані брили здебільшого звисають просто над тротуарами. На боротьбу із ними вийшли комунальники, утім, повністю позбавити місто від бурульок їм не вдається, йдеться в ТСН.19.30. 

Обійти небезпечні ділянки, над якими нависають бурульки вдається не завжди - після негоди, яка тиждень тому накрила Харків, місто і досі завалене снігом.

Негода, кажуть комунальники, наробила біди не лише на вулицях. Дахи будівель теж вкриті снігом і крижаними наростами.

Сьогодні у комунальників полювання на бурульки-монстри. Вони утворюються переважно на старих будівлях, де гарні карнизи, утім, поганий відтік води. Один з наростів може важити і півтонни.

На деякі дахи піднятися альпіністи не можуть, тому комунальники використовують автовишки. Завадити можуть автомобілі на дорогах.

«Була виставлена огорожа, була натягнута сигнальна стрічка, під'їхала машина, вона прибрала огорожу. Він припаркувався ще вранці о 7.30, а хлопці в сім виставили огорожу», - розповідає заступник директора КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» Ігор Шкурко.

Таке трапляється часто, кажуть комунальники. Водії ігнорують сигнальні стрічки та знаки, паркують авто і не дають працювати спецтехниці. Зарадити цьому може поліція і евакуатори. Проте їх можна і не дочекатись. Через недбалих водіїв сотні бурульок залишаються над головами харків’ян.

Залиште свій коментар

Вибір редакції