Гігантські в'язані речі українського дизайнера вразили користувачів Kickstarter

Киянці вдалося замість потрібних $ 20 000 зібрати понад $ 170 000.    

Українська дизайн-студія Ohhio, яка створює величезні в'язані речі, увійшла до річного звіту найкращих креативних проектів від Behance. Також гігантські шарфи і ковдри оцінили і в краудфандингу: на платформі Kickstarter їм вдалося замість потрібних $ 20,000 зібрати понад $ 170 000.

 

Майже 500 людей вирішили підтримати проект і внесли від $ 85 за шарф і до $ 993 за сімейний набір із трьох ковдр.

Учора Behance оприлюднили свої щорічне дослідження, згідно з ним у 2015 році кількість нових українських користувачів Behance збільшилася на 23%, що більше, ніж у будь-якої іншої країни.

Серед найкращих світових проектів у звіті фігурує вже згадана українська дизайн-студія Оhhio, яка займається створенням в'язаних речей ручної роботи для дому. Вони досить колоритні, адже один стібок в'язки дорівнює близько 8 сантиметрам.

Рік тому дизайнер Анна Мариненко почала експериментувати з м'якою мериносовою вовною, започаткувавши таким чином свій цікавий проект.

Раніше повідомлялося, що українці створили унікальні 3D-пазли і запустили проект на Kickstarter

Український проект UGears, що випускає дерев'яні 3D-пазли для складання механічних іграшок, вийшов на платформу колективного фінансування Kickstarter і всього за два дні зібрав 40 тисяч доларів із запланованих 20. Усі компоненти конструкторів Ukrainian Gears можна поєднати один із одним без застосування клею чи інших штучних кріплень

Залиште свій коментар

Наступна публікація