Гілларі Клінтон відправила в Україну свого заступника

7-10 вересня Україну і Росію відвідає заступник держсекретаря США Вільям Бернс. Мета його візиту - обговорити основні питання відносин зі США.

Заступник держсекретаря США Вільям Бернс 7-10 вересня відвідає Україну і Росію, щоб обговорити основні питання відносин США з цими країнами.

Під час візиту до України заступник голови американської дипломатії "проведе зустрічі із членами уряду і неурядових організацій для того, щоб оцінити, як ми можемо зміцнити наше двостороннє стратегічне партнерство", зазначено у повідомленні Держдепартаменту США.

"Метою поїздки до Росії буде обговорення наших двосторонніх відносин і міжнародного порядку денного, а також майбутні проекти в рамках російсько-американської президентської комісії", – йдеться у тексті повідомлення.

Також у Москві Бернс "зустрінеться з ключовими членами уряду і лідерами громадянських і правозахисних організацій".

Нагадаємо, влітку в Україні побувала і сама держсекретар США Гілларі Клінтон (в рамках турне Східною Європою і країнами Закавказзя). У Києві Клінтон зустрілася з президентом Віктором Януковичем, міністром закордонних справ Костянтином Грищенком, лідером опозиції Юлією Тимошенко, а також виступила перед студентами КПІ.

Читайте також:

Гілларі Клінтон: США пишаються бути партнером України

Гілларі Клінтон зустрілась з Януковичем і Тимошенко

Клінтон: двері НАТО відчинені для України

Обама відмовився їхати в Київ через погані дороги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: