Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гімн у Донецьку та проукраїнські агітки. Як святкували День Незалежності на окупованому Донбасі

ТСН.ua зробив добірку найяскравіших привітань з "ЛНР" та "ДНР".

На День Незалежності України у містах Донбасу розповсюдили проукраїнські агітматеріали. Про це у своєму Facebook повідомив Юрій Бірюков.

За його словами, листівки були розповсюдженні у Донецьку, Луганську, Докучаєвську, Торезі та Шахтарську.

"10 000 флаєрів для скидання з безпілотника, 10 000 флаєрів для роздавання, близько тисячі листівок і сотня плакатів. Ще прапори, і інші види аудіовізуальної агітації. І агітаційні снаряди. Особливим подарунком йшли 300 листівок з портретом президента України", - написав Бірюков. 

Поширили агітки за допомогою БПЛА, артилерії з агітснарядами, повітряних куль, а також їх розклеювали та кидали у поштові скриньки.

Окрім того, в окупованому Донецьку в День Незалежності увімкнули гімн України. За попередньою інформацією, він лунав із прихованих динаміків з 6 години ранку. Про це у соцмережі Facebook повідомив так званий "консультант ДНР" Роман Манєкін.

Також хакери зламали сайт "МЗС ДНР" і від імені ватажків "ДНР" та "ЛНР" привітали Донбас.

"Шановні жителі Донбасу! 24 серпня 2016 року виповнюється 25 років з дня відокремлення України від Союзу Радянських Соціалістичних Республік! У 2013 році наші з українцями дороги стали розминатися. Русский Мир пообіцяв нам багато чого. Але з його приходом Донбас повалений в безодню війни і злиднів. На жаль, замість обіцяного добробуту біло-синьо-червоний союз кольорів прапора Російської Федерації приніс на землі Донбасу горе і розруху", - йдеться в повідомленні.

сайт "мзс днр" зламали
МЗС ДНР

А на набережній окупованого Донецька красувався напис "Донецьк – Україна 24.08.2016".

Напис на набережній Донецька
62.ua

Більше того, терористи "ДНР" були змушені святкувати День Незалежності зі всією країною. Зробити це їх змусили бійці 122-ї аеромобільної бригади та волонтери. Один із бійців Масі Наєм розповів, що у небо був запущений салют. Відео згодом з'явилося в Мережі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції