Гімном Одеси може стати радянський шлягер у виконанні Утьосова

Адміністрація Одеси запропонувала зробити гімном міста популярний радянський шлягер "У Чорного моря" у виконанні Леоніда Утьосова.

В Одесі активно обговорюють можливість зміни гімну. Одна з пропозицій - зробити гімном міста знамениту пісню Леоніда Утьосова "У Чорного моря".

14 червня в Одесі представили проект Статуту міста, який пропонує встановити гімн Одеси, міські символи та пам'ятні дати, а також міські відзнаки.

Як повідомив член робочої групи виконавчого комітету Одеської міськради Олександр Ахмеров, гімном Одеси має бути пісня у виконанні Леоніда Утьосова "У Чорного моря". В адміністрації міста вважають, що "цей популярний в 50-х рр минулого сторіччя радянський шлягер найбільш чітко і ємко відображає історію та специфіку міста".

Пам'ятні дати пропонується відзначати 2 вересня - День міста, 1 квітня - Гуморина і 10 квітня - День звільнення Одеси від фашистських загарбників.

Попри повідомлення, директор департаменту з організації роботи Одеської міськради Олена Лаврентьєва сказала, що жодних офіційних документів щодо зміни гімну Одеси на пісню Утьосова не було.

"Якби така інформація була, ми б в департаменті про це знали. Єдине що можливо, те, що подібне питання обговорювалось на засіданні робочої групи, але це не означає, що воно вирішиться позитивно", - зазначила Лаврентьєва.

Нагадаємо, у квітні Одеса повернула на свій герб радянську зірку. Уся міська символіка відтепер буде увінчана зображенням "Золотої Зірки" героя СРСР.

Читайте також:

Одеський чиновник обізвав сліпих артистів зі Львова фашистами

Мер Одеси запросив туристів, розповідаючи про розкутість місцевих дівчат

Одеса повернула на свій герб радянську зірку

У Партії регіонів хочуть переписати "похоронний" гімн України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: