Гірникам, які протестували під землею, виплатили борги із зарплати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Шахтарі не піднімались на поверхню і страйкували під землею.

Гірникам з шахти "Первомайськвугілля" (Луганська область) сплатили заробітну плату за 5 місяців після страйку. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на сторінці у соцмережі Facebook.

За його словами, від 10 ранку розпочалися виплати коштів із заборгованості перед гірниками.

"Голова МО НПГУ ДП "Первомайськвугілля" Роман Панчук повідомляє, що шахтарі отримали SMS про зарахування коштів по заробітній платі за червень, липень, серпень, вересень, 15% - за жовтень цього року. Шахтарі трьох шахт підприємства, які протестували під землею, піднялися на поверхню. Шахти працюють у звичайному режимі", - написав Волинець.

Він додав, що шахтарі чекають на інформацію про зарахування зарплатних коштів на рахунки гірників від представників інших підприємств вугільної галузі.

Нагадаємо, 9 жовтня прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Кабінет міністрів України планує розв'язувати питання заборгованості з виплати зарплат шахтарям і змінити для цього бюджет на 2019 рік.

Відео По 100 тис. гривень отримають сім'ї шахтарів, які загинули на шахті "Лісова"

Унаслідок обвалу, що трапився у ніч проти середи, загинули двоє гірників - досвідчений 48-річний батько трьох дітей Михайло Павлік та 22-річний Михайло Турко, який устиг попрацювати на копальні лише 9 місяців. Смерть обох була миттєвою. Решті гірників, які під час аварії були під землею, вдалося самотужки піднятися на поверхню.  

По 100 тис. гривень отримають сім'ї шахтарів, які загинули на шахті "Лісова"

Залиште свій коментар

Вибір редакції