Ющенка ніхто не послухається!

Шуфрич переконаний, що ніхто не виконає указу президента про звільнення керівників МНС та Мінтрансзв'язку, на реалізацію якого сподівається Секретаріат.

Нестор Шуфрич
Незважаючи на відпустку, Нестор Шуфрич залишається міністром. (Фото: mns.gov.ua)
Міністр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич заявляє, що "ніхто не збирається" виконувати рішення президента України Віктора Ющенка і Ради національної безпеки та оборони про усунення його з посади. 

Про це Шуфрич заявив сьогодні, 12 вересня, на прес-конференції в Донецьку.

Також голова МНС, який є кандидатом у народні депутати від Партії регіонів, зазначив, що навіть в передвиборній відпустці залишається діючим міністром з надзвичайних ситуацій.

"Хочу зазначити, що, незважаючи на свою передвиборну відпустку, я - міністр з питань надзвичайних ситуацій", - сказав Шуфрич. При цьому він твердо заявив, що "ми не дозволимо дестабілізувати роботу цього найважливішого, з погляду забезпечення безпеки наших громадян, міністерства".

Крім того, Шуфрич назвав лопату, за допомогою якої президент допомагав пожежникам боротися з вогнем у Херсонській області, "символом помаранчевої тупості" і погрозив пропрезидентським силам, що від Партії регіонів "можна і лопатою одержати".

Водночас Секретаріат президента України висловив сподівання на те, що на найближчому своєму засіданні Кабінет міністрів прийме рішення про усунення від виконання обов'язків Шуфрича та міністра транспорту й зв'язку Миколи Рудьковського.

Про це журналістам повідомив керівник служби Секретаріату президента із забезпечення зв'язків з Кабміном і Верховною радою Ян Берназюк.

З його слів, на своєму засіданні 11 вересня уряд не прийняв рішення, як і коли він буде виконувати рекомендацію Ради національної безпеки й оборони про звільнення 2 міністрів. Водночас Берназюк висловив надію, що на своєму наступному засіданні, що має відбутися в середу, 19 вересня, Кабмін вирішить це питання.

"Сподіваємося, що на наступному засіданні уряду питання виконання, питання способу й часу виконання рішення РНБО про звільнення двох міністрів буде прийнято", - заявив Берназюк. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: