Гладких за пряме правління президента

Лідер партії "Відродження" Василь Гладких виступає за введення прямого президентського правління в Україні.

Лідер партії "Відродження" Василь Гладких виступає за введення прямого президентського правління в Україні.

Як передає УНІАН, про це повідомляє місцеве Агентство телевізійних новин, яке висвітлювало перебування в Харкові лідера партії "Відродження".

Василь Гладких
УНІАН
Василь Гладких пропонує діяти радикально
Колишній керівник "Укрзалізниці" вважає, що перебороти кризу в Україні можна лише шляхом уведення прямої президентської влади й повернення до змішаної системи виборів.

На минулих парламентських виборах партія "Відродження" не переборола 3% бар`єр, і доки не скінчиться політична криза, у виборах брати участі не збирається, заявив Гладких. Він вважає, що в Україні можна навести порядок за три дні, якщо владу у свої руки візьме сильна людина.

"Вихід один - це введення прямого президентського правління, об`єднати президентську владу й виконавчу на певний час, потім провести референдум і прийняти рішення, щоб змінити закон про вибори, нехай він буде йти по партійних списках, але висування від партій і по мажоритарних округах", - сказав Гладких.

Колишній керівник "Укрзалізниці" говорить, що добровільно залишив свою посаду, коли до влади прийшов новий уряд, і причина цьому - відсутність перспектив розвитку залізниці: "Було багато чого зроблено, було закуплено 60 пасажирських поїздів, за 15 років стільки не було куплено".

Василя Гладких непокоїть "те, що відбувається на залізниці": "Зараз прийшли непрофесіонали, клани, які не думають про державу".

Говорячи про свою політичну силу, він зазначив, що партія "Відродження" "збирає сили і має намір брати участь у наступних президентських і парламентських виборах".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: