Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гладковський-молодший зняв "пародію-спростування" на скандальне розслідування щодо корупції в оборонці

Він навіть одягнувся, як Денис Бігус.

Син екс-першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор зняв пародію на передачу "Наші гроші" з Денисом Бігусом, у якій заперечував усі скандальні дані про зв'язок із корупцією в оборонній промисловості.

Він виклав відеозапис на YouTube, назвавши канал "Ваші гроші". Назва перегукується з програмою Бігуса. Примітно, що Гладковський одягнений так само, як Денис Бігус.

У відео Гладковський-молодший спочатку показує зелене полотно за собою, заявляючи, що з ним можна зробити будь-яку передачу, а далі показує програму, у якій можна створювати діалоги за прикладом тих, які показували у передачі "Наші гроші". Таким чином Гладковський хоче показати, що розмови легко підробити.

Далі у передачі показано жартівливу імітацію діалогу Дениса Бігуса та бізнесмена Ігоря Коломойського. Сценка показує, як Коломойський начебто пропонує зробити розслідування, а Бігус питає, що з цього має вийти. 

Далі Гладковський розповідає, що головною причиною розслідування є начебто спроба дискредитації чинного президента Петра Порошенка через його оточення перед виборами. Себе ж фігурант корупційного скандалу називає чесним бізнесменом, який займається дистрибуцією авто до України і мікрокредитуванням.

В кінці Ігор Гладковський каже, що незабаром всі дізнаються, хто є начебто замовником розслідування проти нього.

Нагадаємо, у понеділок, 4 березня, вийшла чергова серія скандального розслідування журналістів програми "Наші гроші" про оборудки Ігоря Гладковського та його партнерів у корупційному бізнесу в оборонці. За новими даними, він і його спільники заволоділи 300 тисячами доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції