Глава Адміністрації Януковича: з Фірташем ми дружимо

З приходом до влади Віктора Януковича, для Фірташа настали непогані часи: він придбав два стратегічно важливих підприємства і відсудив в держави 11 млрд кубометрів газу.

Сергій Льовочкін
Сергій Льовочкін
Глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін розповів про свої дружні відносини з мільярдером Дмитром Фірташем.

В інтерв'ю виданню "Корреспондент" голова АП зазначив, що з приходом до влади Віктора Януковича, для Фірташа настали непогані часи: нещодавно він придбав компанії "Азот" у Сєверодонецьку і "Стирол" у Горлівці, отримав позитивне рішення Стокгольмського суду про компенсацію йому і RosUkrEnergo коштів за 11 млрд кубометрів газу, які забрала в нього Юлія Тимошенко, коли була прем'єром.

На запитання, чи не бачить він конфлікту в тому, що глава АП дружить з одним з найбільших бізнесменів країни, який до того ж судиться з цією країною і отримує від неї гігантську грошову компенсацію, Льовочкін заявив: "У нас з Дмитром Фірташем відносини дружні, це правда. Теми розвитку його бізнесу я ніколи з ним не обговорював і не буду цього робити ".

У відповідь на зауваження, що відсутність у Льовочкіна інтересу до справ Фірташа пояснюється лише його персональною позицією і жодних інших стримуючих факторів лобіювання Льовочкіним інтересів мільярдера немає, глава АП заперечив: "Мої посадові обов'язки жодним чином не перетинаються з тим, про що Ви говорите. І я повторю, що ми не обговорюємо його бізнес".

Читайте також:

RosUkrEnergo завершує свою діяльність

Фірташ пообіцяв, що Тимошенко погано закінчить

Фірташ вважає свої газові угоди ідеальними для України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: