Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексглава дипмісії США закликав до діалогу з жителями окупованого Донбасу заради майбутнього України

Тейлор наголосив, що окупована частина країни приєднається до України, коли "заберуться росіяни".

Колишній тимчасовий повірений у справах США у Києві Вільям Тейлор вважає помилкою відсутність спілкування з людьми, які залишились на окупованій території, адже вони також українці, які рано чи пізно повернуться до України.

Про це він заявив у ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту ТСН.Тиждень Андрію Цаплієнку.

«Я думаю, для всіх громадян України важливо розуміти, що люди, які живуть на Донбасі, - це теж українці. І що вони знову будуть частиною України. Вони мають бути частиною України, коли росіяни заберуться звідти», - заявив дипломат у відповідь на запитання про можливі помилки, яких припустила Україна, стримуючи російську агресію.

Він додав, що їхня дипмісія запропонувала та підтримала процес діалогу між жителями окупованого Донбасу та тими, хто живе в інших регіонах. «Немає великої різниці між цими двома категоріями людей. Обидві групи хотіли б, щоб війна закінчилась на умовах України. Обидві групи хотіли б, щоб Донецьк та Луганськ знову об’єдналися з Україною, повернулися до України, як воно завжди було. І я знаю, що так завжди було», - наголосив Тейлор.

Дипломат висловив впевненість, що українці дійшли висновку, що Україна має бути єдиною і об’єднаною. «А коли Україна єдина, вона буде сильнішою проти росіян. Сильнішою перед іншими проблемами», - переконаний посол.

Повну версію інтерв'ю можна переглянути ТУТ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції