Глава луганських націоналістів попросив політичного притулку за кордоном

Соратник Тягнибока нарікає на ворожість з боку проросійськи налаштованої діючої влади в Луганській області.

Глава луганського осередку Всеукраїнського об’єднання "Свобода", кандидат у мери Луганська Дмитро Снєгирьов 29 жовтня звернувся з відкритим листом до урядів демократичних країн з проханням надати йому статус політичного біженця через те, що влада переслідує його за політичні погляди.

Водночас, Снєгирьов заявив, що не збирається знімати свою кандидатуру з реєстрації на пост Луганського міського голови.

"Впродовж останніх років, я і моя родина постійно перебуваємо під тиском з боку діючої влади і правоохоронних органів через мої політичні погляди. Впродовж останніх років, я Дмитро Снєгирьов, очолюю Луганську обласну організацію ВО "Свобода". Ідеологія націоналізму, яку сповідую я, сприймається вороже з боку проросійськи налаштованої діючої влади в регіоні", - наголосив він у листі.

"Постійні фіскальні перевірки, зруйнований бізнес, погрози фізичної розправи, напади на членів мого сімейства, зовнішнє спостереження стали нормою роботи і політичної діяльності", - обурився Снєгирьов.

Виходячи з наведеного вище, активіст "Свободи" просить розглянути можливість надання йому політичного притулку і статусу біженця, "через переслідування владою за мої політичні погляди і переконання". "Подальше перебування на території України погрожує мені і моїй родині", - наголосив він.

Читайте також:

Тягнибок назвав дату нового Майдану

Тягнибок після виборів виведе людей на вулиці

"Свобода" оголосила війну "данєцкім нащадкам савєцкіх асвабадітєлєй"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: