Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова митниці хоче впровадити контрактну систему роботи служби

Нововведення потрібні для ефективної роботи митниці.

Голова нової Державної митної служби Максим Нефьодов заявив про ймовірне переведення роботи митниці на контрактну систему роботи. Про це він заявив у коментарі виданню "Радіо Свобода".

"Я є прихильником того, аби перевести митницю на контрактну систему роботи. А не так, як зараз у держслужбі – людина влаштовується і передбачається, що вона працює там довічно, до пенсії. А коли є якийсь спочатку короткостроковий контракт, потім переходить у трирічний, п’ятирічний і так далі. Коли встановлюється KPI (індикатор ефективності – ред.) на конкретну людину, так і групові. Головне – отримувати результат", – сказав Нефьодов.

За його словами, в організації роботи митниці послуговуватиметься не лише новими ідеями, а й раніше здобутим досвідом.

"Нам дуже рідко треба вигадувати якийсь велосипед чи якісь унікальні, геніальні рішення. Вже існує величезна кількість планів із реформи митниці, складених і попереднім Міністерством фінансів під керівництвом пана Данилюка, і під керівництвом нинішнього міністра пані Маркарової. Є великий проект, який був розроблений американською митницею і запропонований уряду України. Тому не стоїть питання щось вигадати", – додав новий голова ДФС.

Нагадаємо, комісія з питань вищого корпусу державної служби й ухвалила рішення рекомендувати Кабінету міністрів призначити на посаду керівника Митної служби України першого заступника міністра економічного розвитку Максима Нефьодова. Пізніше він розповів, що Державна митна служба України повинна запрацювати через 2,5 місяця.

ВідеоЗаступник міністра економіки Максим Нефьодов змагається у стилі з міністром інфраструктури Омеляном

Залиште свій коментар

Вибір редакції