Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глава МОЗ Степанов досі не пояснив, як проводити медреформу - політолог

Глава МОЗ Степанов досі не пояснив, як проводити медреформу - політолог

Другий етап медреформи почався 1 квітня.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов упродовж останніх трьох місяців говорив, що медреформа в Україні проводиться неправильно, але як її робити правильно - досі не сказав. Більш того, глава МОЗ досі не представив парламентському комітету з охорони здоров'я навіть приблизної концепції свого бачення реформи і уникає зустрічей з депутатами

 Про це пише у себе в Facebook політолог Кирило Сазонов, передають "Українські новини".

"Від 1 квітня повинен був початися другий етап медреформи. Зрозуміло, що коронавірус всім сплутав карти пандемією і карантином. В першу чергу медичноій галузі. Але вже 25 червня, другий етап досі не розпочато, а вся подальша доля медреформи під питанням", - підкреслив він.

За інформацією Сазонова, голова МОЗ Степанов уникає засідань профільного комітету, де чекають стратегічний план щодо коригування медреформи. Чергове засідання призначене на п'ятницю, 26 червня.

При цьому продовження реформи чекають як міжнародні донори, так і МВФ, який відкрив Україні нову фінансову програму на $5 млрд під зобов'язання реформування системи охорони здоров'я. "Але головне відомство, яке мало цим займатися, чомусь стоїчно мовчить", - пише політолог.

Сазонов звернувся до українців з проханням не дати злити цю реформу: "Слідкуйте і реагуйте. Вимагайте від влади, від нинішнього міністра охорони здоров'я Степанова дій".

Нагадаємо, 17 червня відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування. На засіданні своє бачення продовження медичної реформи повинен був представити міністр Максим Степанов, однак депутати його не дочекалися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції