Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глава МВС Франції анонсував обговорення безвізового режиму для України лише через кілька місяців

А німецький міністр внутрішніх справ пояснив, що питання лібералізації віз неможливо вирішити до затвердження механізму швидкого припинення безвізового режиму

Міністр внутрішніх справ Франції Бернар Казньов заявив, що питання щодо надання безвізового режиму для українських громадян не буде розглядатися найближчими місяцями.

Про це він сказав під час засідання ради міністрів внутрішніх справ країн ЄС, пише "УП" з посиланням на Europe Online.

Казньов також наголосив, що відкладання розгляду безвізового режиму стосується не лише України, а й Грузії та Косово.

"Це питання (надання безвізового режиму для України, Грузії та Косово) не може бути розглянуто в найближчі тижні і місяці", - сказав він.

Французького колегу підтримав і очільник МВС Німеччини Томас де Мезьєр, заявивши, що до затвердження механізму швидкого припинення безвізового режиму, "ніяких нових рішень щодо візової лібералізації" ухвалювати не будуть.

Нагадаємо, що візова робоча група Європейської ради продовжить обговорювати пропозиції Єврокомісії надати Україні безвізовий режим на наступному засіданні 14 червня.  Зазначається, що це питання було на порядку денному попереднього засідання, "але не було ґрунтовного обговорення, і пропозиція буде обговорюватися на наступному засіданні робочої візової групи". 

Раніше повідомлялось, що найімовірніше, питання скасування віз українцям може бути обговорено не раніше кінця травня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції