Глава МВС Ізраїлю назвав Україну джерелом повій

Міністр внутрішніх справ Ізраїлю Елі Ішай заявив, що не слід скасовувати візи з Україною, тому що саме звідти прибувають до Ізраїлю повії.

Міністр внутрішніх справ Ізраїлю Елі Ішай закликав владу країни не скасовувати візовий режим з Україною.

"Не слід скасовувати візи з Україною - саме з цієї країни до Ізраїлю прибувають всі повії і торговці жінками", - заявив він.

Посол України в Ізраїлі Володимир Тимофєєв зазначив, що "він сам не чув висловів міністра внутрішніх справ Ізраїлю, а лише читав їх переклад, і абсолютно не упевнений, що переклад відображав суть сказаного".

Тимофєєв нагадав, що робота над запровадженням безвізового режиму між Україною та Ізраїлем ведеться вже не перший рік, і зараз, на його думку, представники дипломатичних відомств мають розпочати безпосередню підготовку цього рішення.

"Досягти угоди можна лише в тому випадку, якщо в ній зацікавлені обидві сторони. Ситуація, за якої в ізраїльських засобах масової інформації тема безвізового режиму подається в ракурсі "А чи гідна цього Україна?" навряд чи сприяє благотворній роботі", - додав посол.

Натомість заява Ішая викликала різкий протест інших депутатів кнесету. Так, глава опозиції Ципі Лівні заявила, що "подібні образливі вислови і узагальнення, які зачіпають цілу спільноту, - недопустимі".

Депутат від партії Кадіма Роберт Тівьяєв, коментуючи вислів глави МВС, взагалі назвав його расистом.

"Міністр Елі Ішай в черговий раз показав свою невідповідність посаді. Замість того, щоб сприяти розвитку і зміцненню відносин з Ізраїлем, він розкидається цинічними і расистськими висловами, які шкодять іміджу Ізраїлю. До Ізраїлю щорічно приїжджають тисячі гостей з України з метою туризму і відвідування родичів. Тому міністрові Ішаю слід навчитися стримуватися".

Ініціатива скасувати візи з Україною належить міністрові туризму Стасу Місежникову. Нагадаємо, що відміна віз з Росією призвела до різкого збільшення туристів з Росії до Ізраїлю – з 80 тисяч в 2008 році до 400 тисяч в 2009 році. Очікується, що відміна віз з Україною також матиме подібні наслідки. В ізраїльському міністерстві туризму очікують, що кількість туристів з України збільшиться з 70 до 200 тисяч на рік.

Читайте також:

Ізраїль гальмує безвізовий режим з Україною

Україна та Ізраїль введуть безвізовий режим наступного року

Ізраїль полегшив візовий режим для українських туристів

Порошенко планує, що ЄС скасує візи для українців до 2012 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: