Глава МВС зізнався, що в Україні приховуються 30% злочинів

Анатолій Могильов наголосив на невідповідності офіційної статистики реальній ситуації зі злочинністю в Україні та на занжуванні відповідних показників.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив про невідповідність статистики щодо кримінальних злочинів в Україні реальній криміногенній ситуації в країні та зізнався, що така статистика занижується в середньому на 30%.

"На даний момент загальнокримінальна статистика викликає великий сумнів в її об'єктивності. Це пов'язано з тим, що в силу певних об'єктивних і суб'єктивних факторів... статистика досить сильно перекручена", - сказав глава МВС із трибуни Верховної ради.

"За моїми оцінками, близько 30% злочинів у країні є латентними, тобто прихованими від обліку взагалі", - додав він.

Могильов навів приклад, що в 2010 році МВС порушило 13 тисяч 218 кримінальних справ за злочинами, які були вчинені в 2009 році.

"Говорити про реальність статистики в принципі не можна. На сьогоднішній день органам МВС ставиться завдання по адекватному реагуванню на кожну заяву громадян в міліцію", - сказав він.

"На даний момент поставлено дуже жорстке завдання з реагування на кожну заяву. Я думаю, це дасть змогу привести загальну кримінальну статистику у відповідність з реаліями сьогоднішнього дня", - додав Могильов.

Нагадаємо, за інформацією генерального прокурора Олександра Медведька, з початку року рівень злочинності в Україні зріс на 31%.

Зокрема, на 32% зросла кількість тяжких і особливо тяжких злочинів, на 148,5% - злочинів, пов'язаних із посяганням на майно громадян.

Читайте також:

З початку року злочинність в Україні зросла на 31%

Могильов: міліція не тисне на опозицію і діє законно

ГПУ: в Україні не розкрито кожен третій злочин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: