Глава Нацбанку відмовився пояснити, де заробив 150 мільйонів

На запит журналістів про те, звідки 150 мільйонів гривень, в Арбузова відповіли, що "згідно зі статею 32 Конституції ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя".

Глава Національного банку України Сергій Арбузов відмовився повідомити, яка компанія виплатила йому в 2009 році 150 мільйонів гривень дивідендів.

Про це йдеться у відповіді Національного банку України на запит "Української правди".

Зокрема, в НБУ повідомили, що "відповідно до статті 11 закону "Про державну службу" державні службовці мають право користуватися правами і свободами, які гарантуються громадянам України Конституцією і законами України".

У відповіді на запит зазначається, що "згідно зі статею 32 Конституції ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків передбачених Конституцією".

"При цьому не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини", - заявили в НБУ.

Як відомо, Арбузов вважається близьким до старшого сина президента Олександра Януковича.

Арбузов був заступником голови Нацбанку. 12 років тому, у свої 22 роки, він очолив відділення "Приватбанку" у місті Костянтинівці Донецької області, в 2008 році очолював "УкрБізнесБанк".

Читайте також:

Невиїзна Тимошенко живе в розкішному палаці поруч із Ющенком та Азаровим

Друг родини Януковича очолив Нацбанк

Голова НБУ володіє будинком на 619 кв м та двома елітними авто

 Янукович орендує резиденцію "Межигір’я" по 3 гривні за сотку

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: