Заборонено в'їзд актору Цапніку, який зіграв бойовика "ДНР" у російському фільмі

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Заборонено в'їзд актору Цапніку, який зіграв бойовика "ДНР" у російському фільмі

Ян Цапнік / Фото: скриншот з відео

Актор нібито бере участь у новорічному "вогнику" на Інтері.

Голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко закликав телеканал "Інтер" привести у відповідність свій ефір, якщо віднедавна заборонений в Україні російський актор Ян Цапнік дійсно бере участь у новорічному "вогнику" каналу.

Про це Артеменко написав на своїй сторінці у Facebook.

"До мене в ФБ надходило чимало повідомлень щодо участі громадянина РФ Яна Цапніка в новорічному "вогнику" на "Інтері". При чому, мої дописувачі наголошували на негативній діяльності Яна Цапніка щодо нашої країни. Я звернувся до Служби безпеки України з проханням перевірити інформацію щодо загрози національній та інформаційній безпеці України", — повідомив голова Нацради.

При цьому Артеменко додав офіційну відповідь від СБУ, в якій уточнюють, що Цапніку від 29 грудня 2016 року заборонили в'їзд на територію України протягом 5 років. Крім того, СБУ поінформувала Міністерство культури про внесення Цапніка до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці України.

"Якщо Ян Цапнік дійсно бере участь у новорічному "вогнику" на "Інтері", сподіваюсь, що телеканал зверне увагу на інформацію від СБУ та своєчасно приведе свій ефір у відповідність", — підсумував Артеменко.

Додамо, що Цапнік свого часу зіграв бойовика "ДНР" у російському фільмі "Військовий кореспондент".

Нагадаємо, нещодавно артист лейблу скандального Тіматі поповнив список тих, кому закрита дорога в Україну. Левану Горозіі (сценічний псевдонім L'ONE) заборонили в'їзд на три роки.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація