Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глава Нацради з питань телебаченння підшуковує собі квартири в Майамі за $ 600 тис. - Дубінський

Зарплата Артеменка складає 10 тисяч доларів на рік.

Голова Національної ради з питань телебачення Юрій Артеменко із щорічною зарплатнею у 10 тисяч доларів начебто підшуковує собі нерухомість у Майамі вартістю 600 тисяч доларів.

Відповідні відомості містяться в оприлюднених у Мережі переписках Артеменка, заявив в ефірі ток-шоу "Право на владу" ведучий програми "Гроші" Олександр Дубінський.

ВідеоДубінський: Голова Нацради підшуковує квартири в Майамі, які вчетверо дорожчі за його статки

Оприлюднені переписки голови Нацради з питань телебачення Юрія Артеменка достатні для відкриття кримінальної справи, впевнений ведучий програми "Гроші" Олександр Дубінський. В листуванні йдеться про тиск на медіа. Дубінський впевнений, що саме така діяльність дала Артеменку можливість підшуковувати собі затишну нерухомість у Майамі вартістю 600 тисяч доларів.

Дубінський: Голова Нацради підшуковує квартири в Майамі, які вчетверо дорожчі за його статки

"Людина, яка декларує зарплатню в 10 тисяч доларів, дозволяє собі підшуковувати у Маймамі квартири за 600 тисяч доларів. Що це за 600 тисяч доларів? Звідки вони беруться, як не за виконання конкретних замовлень? Як я розумію цю ситуацію? Людина виконує завдання з "віджиму" телеканалу у власників на користь однієї особи", - сказав він.

Дубінський зазначає, що в оприлюднених переписках Артеменка багато доказів того, що він узгоджував з Адміністрацією президента, які попередження виносити телеканалам. Ведучий додав, що коли телеканал отримує декілька попереджень, то втрачає ліцензію, без якої не може працювати.

Нагадаємо, у понеділок, 5 лютого, з відкритих джерел у ЗМІ стало відомо про те, що начебто кілька членів Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення, в тому числі, голова Нацради Юрій Артеменко, у жовтні 2017 року вступили в змову з керівником телеканалу ICTV Олександром Богуцьким щодо заборони серіалу "Свати". 

ВідеоСкандал у Нацраді із телебачення: як на замовлення атакують телеканали

Ексклюзивні подробиці зі зламаної пошти головного телевізійного чиновника країни Юрія Артеменка! Замовні обшуки і повний контроль над телевізійними передавачами – подробиці дивіться у сюжеті.

Скандал у Нацраді із телебачення: як на замовлення атакують телеканали

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції