Глава "Нафтогазу" спростував звинувачення у нецільовому використанні коштів

Євген Бакулін спростував звинувачення деяких ЗМІ у нецільовому використанні коштів при закупівлі бурової платформи.

6 червня в ефірі 5-го каналу Голова правління НАК "Нафтогаз" України Євген Бакулін продемонстрував фінансові документи, які свідчать що гроші на придбання платформи надійшли безпосередньо від замовника "Чорноморнафтогазу" до заводу-виробника в Сінгапурі.

За словами Євгена Бакуліна, на сьогодні безпосередньо на завод перераховано 202 млн доларів і це складає 80% вартості платформи. Залишок суми буде перераховано після введення платформи в експлуатацію. Наразі відбуваються технічні випробування бурової. 27 червня розпочинається транспортування платформи до України, яке відбуватиметься протягом декількох місяців. Після чого буде проведений монтаж та введення в експлуатацію.

Відповідаючи на питання ведучого щодо вартості яка з’явилася в пресі - 400 млн доларів. Євген Бакулін зазначив, що після того як бурову платформу буде доставлено до України, будуть розглянуті питання щодо придбання додаткового обладнання для впровадження новітніх технологій видобутку та забезпечення безпеки її функціонування з метою недопущення повторення надзвичайних події на кшталт аварії у Мексиканський затоці.

За словами Євгена Бакуліна всі бажаючи ознайомитись з копіями продемонстрованих платіжних документів можуть звернутися з відповідним запитом до прес-служби НАК "Нафтогаз" України.

Читайте також:

У Ахметова з'явився власний "Нафтогаз"

Україна заплатила "Газпрому" 948 млн доларів за травневий газ

Кабмін влив у "Нафтогаз" 3,5 мільярда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: