Ульянченко пересіла з машини на електричку

Глава СП вирішила зекономити гроші Секретаріату президента та відправилася у Хмельницьку область на електричці підвищеного комфорту.

Глава Секретаріату президента Віра Ульянченко відправилася в Хмельницьку область на електропоїзді з метою економії фінансів СП.

Про це вона заявила, перебуваючи в електропоїзді підвищеного комфорту "Подільський експрес" сполученням "Київ – Хмельницький".

"Мені захотілося побачити самій, що таке комфортна електричка. Це комфортний вид транспорту, вже не кажучи про те, що це ощадливо і дешевше для Секретаріату президента", – пояснила Ульянченко. Вона також наголосила, що СП зараз доводиться заощаджувати, незважаючи на те скорочення витрат, на яке він пішов.

"Доводиться заощаджувати, зараз дуже складно у Секретаріаті з грішми, незважаючи на ту економію, що Секретаріат ввів зі скороченням кількості співробітників", – зазначила Ульянченко. За її словами, Секретаріат фінансується дуже погано.

Ульянченко розповіла, що у студентські роки вона дуже багато їздила на електричках, однак останнього разу це було в 2004 році з кандидатом у президенти Віктором Ющенком.

У ході поїздки в Хмельницьку область глава СП ознайомиться зі справами регіону і проведе в Дунаївцях нараду з місцевою владою.

Нагадаємо, раніше Віра Ульянченко користувалася дорогими автомобілями. Зокрема, у червні вона приїхала на з'їзд "Нашої України" на броньованому Bentley Continental.

Вартість такого автомобіля перевищує 300 тисяч доларів.

Читайте також:

Ульянченко приїхала на з'їзд НУ на броньованому Bentley

Ульянченко хоче довести, що у Ющенка не працюють черстві бюрократи

Ульянченко перетворить Секретаріат з фабрики інтриг на дорадчий орган

Секретаріат президента заборонив губернаторам радитись з Тимошенко

ВідеоУльянченко пересіла з машини на електричку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: