Глава Сумської облради  пішов в партію до Яценюка

Володимир Токар, колишній бютівець, став членом партії "Фронт змін", хоча каже, що в ПР було б комфортніше.

Голова Сумської облради Володимир Токар став членом партії "Фронт змін". Про це розповіли в Сумській обласній парторганізації.

За словами Токаря, йому було б комфортніше в Партії регіонів, оскільки там йому пропонували "і місце дуже високе, не десяте - точно, і не сьоме - дещо вище".

"З владою завжди йти простіше і легше. Але я довго думав, кілька разів зустрічався з Арсенієм Петровичем. Він говорив моїми думками: що я думаю - те він говорить", - зізнався колишній бютівець.

"Я розумію, що тут не мед, тут опозиція. Але до влади повинні приходити люди нові, треба будувати нові ринкові відносини. Зараз в країні практично поміняли лад з комуністичного на ринковий, капіталістичний, а керують старими комуністичними методами", - сказав Токар.

Він повідомив, що планує піти на місцеві вибори в першій п'ятірці партійного списку "Фронту змін", окрім того, він балотуватиметься в депутати облради по мажоритарному округу.

Як відомо, Токар свого часу став депутатом облради за списком БЮТ, але минулого року був виключений з "Батьківщини" після того, як організував відставку іншого бютівця, В'ячеслава Шапошника, і сам посів місце голови облради.

Ці дії не були схвалені київським керівництвом БЮТ.

На останніх президентських виборах Токар підтримав кандидатуру Віктора Януковича, а після призначення керівником Сумської області регіонала Юрія Чмиря не раз заявляв про намір щільно співпрацювати з новою вертикаллю виконавчої влади.

Читайте також:

Луценко піде на вибори з Тимошенко і Яценюком

Яценюк назвав "точку відліку" змін в Україні

Яценюк запропонував скасувати губернаторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: