Глава "Укртелекому" заявляє, що його відставку сфальсифіковано

Глава "Укртелекому" заявляє, що протокол наглядової ради компанії щодо його відставки - фальшивка.

Глава телекомунікаційної компанії "Укртелеком" Георгій Дзекон вважає, що рішення про його відставку було сфальсифіковано. Дзекон також відзначив, що планує подати заяву в прокуратуру щодо фальсифікації протоколу наглядової ради компанії.

"Я подаватиму заяву в прокуратуру з приводу фальсифікації протоколу наглядової ради 10 лютого", - заявив він.

Відповідаючи на запитання про те, проти кого буде подано заяву, Дзекон відзначив, що заява подаватиме не проти фізичної особи, а за фактом фальсифікації протоколу.

За словами Дзекона, підставою вважати про фальсифікацію рішення стала заява члена наглядради Сергія Васьковського. Зокрема, Васьковський заявив, що 10 лютого ніякого засідання наглядради не було.

"Я теж член наглядради, і про це (засідання наглядради - ред.) я не був повідомлений. Про всю ситуацію я був проінформований з Інтернет-джерел. Більш того, є певна процедура збору наглядової ради, яка включає кворум - шість людей. Тобто, якщо немає шести людей, то всі протоколи вважаються недійсними", - заявив Васьковський.

Водночас Міністерство транспорту та зв’язку заявляє, що не приймало будь-яких рішень щодо звільнення керівника "Укртелекому". Про конфлікт щодо зміни керівництва компанії у міністерстві дізналися через ЗМІ.

Також повідомляється, що до міністерства не надходило документів від Державної адміністрації зв’язку щодо звільнення голови правління "Укртелекома" Георгія Дзекона.

Нагадаємо, що глава Державної адміністрації зв'язку Микола Гончар, який також очолює наглядову раду "Укртелекому", оголосив про рішення наглядової ради компанії від 10 лютого звільнити Дзекона у зв'язку з його неуспішною діяльністю на посту глави компанії. Гончар також звинуватив Дзекона в переслідуванні особистих інтересів при керівництві компанією і заявив, що "Укртелеком" намагалися штучно збанкрутити.

Читайте також:

Керівництво "Укртелекому" спробувало штучно збанкрутити компанію

Тимошенко віддала "Укртелеком" Мінтрансу

"Укртелеком" має намір відмовитися від бренду Utel

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: