Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глава "Укрзалізниці" розкрив масштабну схему із розкрадання палива

У корупцію вплутані всі - від машиністів до правоохоронців. 

Керівник "Укрзалізниці" Войцех Балчун розкрив схему розкрадання палива у Мелітопольському депо на мільйон доларів всього за п'ять місяців.

Щодня з депо зникало близько 7-8 тонн солярки. До розкрадання палива були задіяні всі – від машиністів до керівників.

"Прямо з тепловоза - у каністри. Машиніст, помічник машиніста – "у ділі". Або безпосередньо у депо. Просто у бензовоз. Тут ранг вже вищих начальників. Конкретні прайси. Начальник депо – 500 тисяч гривень щомісяця. Мовчання працівника ВОХР – 500 гривень за одну поїздку. Мільйон гривень – за відновлення на посаді начальника депо. Ще мільйон щомісяця – за невтручання", - написав Балчун у Facebook.

Він наголосив, що до масштабної організованої схеми були залучені залізничники, місцеві правоохоронці і бандити, а також скупники палива.

"Встановлені факти. Перевірені випадки. Спрацювали наші, так звані, "мобільні групи". Приклад тільки одного локомотивного депо. Можу назвати. "ТЧ-3 "Мелітополь". П'ять місяців жорсткої боротьби з крадіжками, кадрові рішення, контроль норм витрат палива – економія тільки по вказаному депо – майже 1300 тонн. Рахуємо разом: майже мільйон доларів! За п'ять місяців! Тільки по одному депо!" - додав керівник "Укрзалізниці".

Нагадаємо, раніше голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун заявив, що не передбачав, наскільки серйозною проблемою є корупція в  компанії. Очільник "Укрзалізниці" наголосив, що корупційні схеми компанія втрачає мільярди гривень, які насправді повинні були використовуватися на користь фірми, підвищувати якість і стандарти для пасажирських перевезень і здатність у залученні вантажних перевезень.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції