Глава уряду Криму попросив татар звільнити самовільно захоплену землю

За словами Джарти, влада відмовляється закривати очі на ігнорування і нехтування Конституцією та законами України з боку окремих представників кримських татар.

 Глава Ради міністрів Криму Василь Джарти у відкритому листі до лідера Меджлісу кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва просить кримських татар звільнити самовільно захоплену землю.

"Моє звернення продиктоване наміром покласти край ситуації, пов'язаній з так званими кримськотатарськими земельними самозахопленнями. Продовжувати далі миритися з вакханалією беззаконня кримська влада не має наміру", - зазначає у листі Джарти.

За його словами, влада відмовляється закривати очі на ігнорування і нехтування Конституцією та законами України з боку окремих представників кримських татар.

"Рада міністрів АРК всіма своїми діями з наведення ладу в земельній сфері за останній рік продемонструвала, що в Криму немає касти недоторканних, якої б національності це не стосувалося", - зазначив глава уряду Криму.

Джарти попросив Джемілєва переконати кримських татар, які порушили закон, добровільно звільнити самовільно захоплену землю.

"Ваше публічне звернення до кримських татар з приводу необхідності звільнення самозахоплень безумовно допоможе вирішенню даної проблеми", - зазначив Джарти.

Він також підкреслив, що уряд Криму, готовий надати всю необхідну допомогу в законному отриманні та оформленні земельних ділянок всім, хто цього потребує.

Читайте також:

Кримського прем'єра Джарти прооперували в Німеччині

Кримські татари вимагають зробити татарську й російську мови офіційними

Лідер Меджлісу вимагає від Януковича те, що татарам "належить по праву"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: