Глава ВСУ сподівається, що його сім'ю врятує Янукович

Василь Онопенко збирається на зустріч з президентом Януковичем і сподівається, що глава держави вислухає і його сімейні проблеми.

Голова ВСУ Василь Онопенко під час зустрічі президентом Віктором Януковичем говоритиме про проблеми свого суду і своєї сім'ї. Про це він розповів в ефірі одного з телеканалів.

"Якщо президент знайде можливість поспілкуватись про мої родинні справи, то я йому теж доповім. На мій погляд і за моєю інформацію, він не повністю володіє ситуацією навколо моєї сім'ї. Вірю, що президент, після того як отримає вичерпну інформацію, буде реагувати відповідним чином", - сказав він.

За його словами, насамперед він говоритиме про Верховний суд.

"Президент повинен мати об'єктивну інформацію, що твориться у правосудді. Фактично судова система розбалансована", - наголосив Онопенко.

"Про проблеми, які є у правосудді. Про проблеми, які пов'язані із захистом прав і свобод громадян. Про те, що сьогодні 30% постанов про арешти громадян скасовуються судами як незаконні. Про те, що у нас найвищий серед європейських країн показник арештів", - розповів голова ВСУ.

Як відомо, проти доньки Онопенка і його зятя порушили кримінальні справи. Він вважає, що влада таким чином намагається усунути його з цієї посади.

Коментуючи ситуацію навколо своєї сім'ї і обшуки у себе вдома, Онопенко зазначив, що прокуратура марно витрачає державні кошти.

"Я приїхав ввечері, коли мені подзвонили, що стоять невідомі люди. Внученята плачуть - три дівчинки у нас. Хтось дзвонить у двері, стукають. Діти злякалися, няньки теж. Коли приїхав, то побачив оперативників. Серед них були і знайомі. Сказали: "Вибачте, Василь Васильович, ми змушені робити обшук". Почекали слідчого. Він приніс рішення Печерського суду. Вони пройшлися по будинку, подивились чи є донька. Її не було. Крім памперсів, дитячих колясок і іграшок нічого не знайшли. Склали протокол, я розписався і вони пішли", - розповів Онопенко.

За його словами, до прокуратури Ірина не з'явилась, тому що "за декілька днів до цієї події виїхала". "Це доросла жінка, яка може вести самостійне життя. Я не знаю, де вона знаходиться", - зазначив він.

На його думку, немає підстав порушувати кримінальну справи проти доньки.

Читайте також:

Онопенко не бачить підстав для свого звільнення

Генпрокуратура провела обшук у будинку голови Верховного суду

ГПУ завела справу на доньку Онопенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: