Глава Європарламенту пожертвував 20 гривень на exit-polls в Україні

На проведення національного екзит-полу в Україні поки що зібрано лише 40 гривень: 20 дав президент Європарламенту і 20 - глава делегації ЄС в Україні.

Президент Європарламенту Єжи Бузек і голова делегації Євросоюзу в Україні Пінту Тешейра здали по 20 гривень на проведення національних exit-polls (опитувань на виході з виборчих дільниць) у двох турах президентських виборів в Україні.

"Перші кошти, які я зібрав, - це двічі по 20 гривень. Це кошти ми отримали від президента Європарламенту Єжи Бузека і посла Пінту Тешейра, голови делегації Євросоюзу в Україні", - повідомив директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ілько Кучерів.

За словами Кучеріва, європейські керівники пожертвували своїми грошима на проведення exit-polls в Україні на зустрічі з лідерами громадських організацій 22 грудня.

"Я йому (Бузеку) розповів про екзит-поли, нашу традицію, і він питає: але чим я вам можу допомогти? Я кажу: дайте нам символічну підтримку, 20 гривень - це мінімум. У Бузека не знайшлося грошей, і пан Тешейра, голова представництва Євросоюзу, позичив йому 20 гривень, а також вніс свої 20 гривень", - сказав Кучерів.

Як відомо, Фонд "Демократичні ініціативи" ініціював громадський збір коштів для проведення незалежного та незаангажованого Національного екзит-полу-2010.

Читайте також:

Майже 20% українців не знають, за кого голосувати

В Україні гроші на екзит-пол будуть просити у населення

Гриценко: Кандидати в президенти профінансують exit-poll

Євросоюзу все одно, хто стане новим президентом України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: