Глоба: Тимошенко не відповідає своєму світлому образу

Глоба пояснив, чому Юлія Тимошенко не виграла вибори в Україні, хоча в неї було більше шансів стати президентом.

Голова Асоціації авестійської астрології Павло Глоба на прес-конференції 12 лютого пояснив, чому Юлія Тимошенко не виграла вибори в Україні, хоча в неї було більше шансів стати президентом.

7 лютого в Україні відбувся другий тур президентських виборів. 10 лютого ЦВК, після обробки 100% протоколів виборчкомів, оголосив, що лідер Партії регіонів Віктор Янукович набирає 48,95% голосів виборців, Тимошенко - 45,47%.

Глоба зазначив, що для Тимошенко вибори стали випробуванням знову, оскільки їй виповнилося 49 років.

"Це сім'ю сім. Такий час пов'язано з випробуванням знову, це перевірка на те, чи є людина світлою чи ні, час зривання масок", - зауважив астролог.

За його словами, він раніше припускав, що, якщо Тимошенко "та людина, за яку себе видає, якщо її внутрішній образ відповідає цьому образу білої жінки, янгола-охоронця України, значить, вона переможе".

"Якщо ж це неправда, якщо ж це гра, то в 49 років це буде викриття обов'язково. Таємне стає явним. Жоден злодій в період, кратний семи, не перемагає", - сказав Глоба.

Він зазначив, що за результатами президентських виборів в Україні "можна з упевненістю констатувати, що, на превеликий жаль, Юлія Володимирівна Тимошенко не відповідає своєму світлому образу".

Глоба звернув також увагу на те, що 21 грудня, в день народження президента Грузії Михайла Саакашвілі, буде місячне затемнення.

"Рік буде у нього (Саакашвілі) фатальним", - зробив висновок Глоба.

Астролог зазначив, що кроки, які раніше не принесли б президентові Грузії багато проблем, цього року "будуть мати для нього важкі наслідки".

Читайте також:

Астролог Глоба продовжує вірити в перемогу Тимошенко

Астролог Глоба назвав ім'я майбутнього президента України

Тимошенко обіцяє змиритися з поразкою на виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: