Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глобальна поштово-логістична група компаній Meest доставила до Львова другу партію експрестестів на COVID-19

Глобальна поштово-логістична група компаній Meest доставила до Львова другу партію експрестестів на COVID-19

Сьогодні до України прибула друга партія експретестів, які міжнародна група компаній Meest закупила для боротьби з вірусом COVID-19 у Львові та Львівській області.

Тести від Meest були одразу ж передані координатору Львівського обласного штабу по боротьбі з коронавірусом Андрію Матоличу для розподілу по лікарнях Львівської області та головному лікарю Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги - Олегу Савчуку для передавання до лікарень міста.

Meest_реклама

"Наступного понеділка очікуємо на прибуття до Львова ще 50-ти тисяч експрестестів з Китаю від компанії Meest, які ми передамо до лікарень Львова, Львівської області та інших регіонів України. Найближчим часом буде доправлене професійне спорядження для захисту медичного персоналу, а також спеціалізоване обладнання для медичних закладів. Сьогодні як ніколи важливо згуртуватись і спільними зусиллями боротись з викликами, які стають на нашому шляху. Це стосується кожного, і Meest зокрема. Важливо допомогти державі в боротьбі з небезпечною хворобою, підтримати медичну систему на всіх рівнях, щоб захистити кожного українця", — заявив президент Meest Ростислав Кісіль. 

Meest_реклама
Meest_реклама

Нагадаємо, Глобальна група компаній Meest скерувала 20 мільйонів гривень на придбання матеріалів та обладнання для запобігання коронавірусу у Львові та Львівській області.

Meest_реклама

26 березня Meest доправив до Львова з Китаю першу партію експрестестів, які були передані у Львівську міську лікарню швидкої допомоги і їх одразу почали використовувати для тестування лікарів, працівників комунальних служб, які комунікують з громадянами та водіїв міського транспорту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції