Глядачі ТСН здійснили мрію 14-річного юнака, який збирав кошти на акордеон

Український джазмен подарував акордеон юному кропивничанину.

Завдяки ТСН 14-річний кропивничанин-музикант зі слабким зором Артем Ковальчук отримав концертний акордеон. Хлопчик ціле літо грав на вулицях міста, щоб назбирати на інструмент, бо не було на чому вправлятися. Сюжет про це розчулив глядачів 1+1 і багато хто запропонував допомогу, йдеться в ТСН.12.00.

Мрія хлопця про хороший концертний інструмент здійснилася. А першому його виступу аплодують міністр культури Євген Ніщук та зірки української естради.

Батько хлопчика не може стримати сліз. Усе літо Артем грав у центрі Кропивницького, аби зібрати гроші на акордеон. Власного інструмента у хлопчика не було, а в того, на якому він займається у музичній школі, западали усі клавіші. Зранку і до вечора він грав містянам народні та сучасні мелодії. Заклопотані люди пробігали повз. Лише зрідка поціновувачі музики давали дрібні купюри. За літо юнак зібрав трохи більше десяти тисяч гривень.

Сюжет ТСН про долю юного музики зі слабким зором розчулив глядачів. Свою допомогу пропонували десятки людей.

"Зверталися люди з різними пропозиціями, у когось там дитина грала на акордеоні, у когось просто стоїть, у когось є, та не знав куди діти", - розповідає батько юнака.

Та історія про талановитого хлопця дійшла і до відомого українського джазмена Майка Кауфмана-Портнікова. Музикант вирішив передати Артемові сімейну реліквію - інструмент, що належав ще його діду.

"Друзі і знайомі! Треба передати акордеон парубку в Кропивницький. Найближчим часом їдете у цьому напрямку? Дякую!", - написав музикант у соціальній мережі.

ВідеоХлопчик із Кропивницького, який збирав на новий акордеон, отримав його від відомого джазмена

Зголосився міністр культури Євген Ніщук, який саме їхав, щоб зіграти у виставі на фестивалі у Кропивницькому. Він привіз і передав акордеон хлопчикові.

"Це великий поштовх, для того, щоб розвився талант цього маленького хлопчика, я просто велику честь маю від імені музиканта передати", - сказав міністр.

Юний музика вражений звучанням свого нового акордеону. Хлопчик каже, що віднині він вправлятиметься у музиці ще більше. Щоб не розчарувати тих, хто у нього повірив. Вуличні концентри у Кропивницькому хлопчик обіцяє час від часу таки давати, на знак вдячності людям, уже на новому інструменті.

Залиште свій коментар