Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глядачі ТСН зібрали гроші на лікування травмованого на Рівненщині школяра, який досі лежить у комі

Хлопцю потрібна була підтримка та поточне лікування.

За життя 11-річного Богдана Біжакова, який дістав важку травму голови під час катання на санчатах, борються медики у Рівному. Хлопчик досі у комі, але завдяки глядачам "1+1" на лікування школяра вже вистачає коштів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Після сюжету, що вийшов в ефір напередодні, небайдужі українці зібрали необхідну суму на медикаменти, тому поки що збір припинено.

Хлопчик впав в бетонну яму, коли спускався із гірки на санчатах, і кілька разів вдарився головою. З частковою втратою пам’яті додому його довів друг, а батьки викликали швидку лише наступного дня, коли Богдан знепритомнів. Мама хлопчика чергує в реанімації і картає себе, що одразу не покликала до сина медиків. "Не дай Боже, в когось щось трапиться, чи люди побачили сторонні чи будь-хто – не зволікайте, зразу викликайте швидку", - радить Олена Біжакова.

ВідеоНебайдужі глядачі ТСН зібрали потрібну суму на лікування Богдана Біжакова

За життя 11-річного Богдана, який впав, катаючись на санчатах, продовжують боротися медики у Рівному. Хлопчик досі у важкому стані у комі. Та завдяки глядачам ТСН, на лікування школяра вже вистачає коштів. Хлопчик впав в бетонну яму, коли спускався із гірки на санчатах. Кілька разів вдарився головою. З частковою втратою пам'яті додому його довів друг.

Небайдужі глядачі ТСН зібрали потрібну суму на лікування Богдана Біжакова

Залиште свій коментар

Вибір редакції