Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глядачі впливатимуть на ефіри "Сніданку з 1+1" за допомогою голосування у Viber

Найпопулярніше ранкове шоу на українському телебаченні "Сніданок з 1+1" стає ще ближчим до глядачів.

Відтепер вони будуть безпосередніми учасниками того, що відбувається у студії. Вже незабаром програма запускає платформу голосування у прямому ефірі на базі Viber.

"Ми давно ставимося до глядача, як до члена команди "Сніданку з 1+1". Саме він допомагає нам створювати той контент, який буде цікавий мільйонам, ставати кращими та вже багато років зберігати лідерство у сегменті ранкового мовлення. Новий інструмент, який був розроблений за підтримки 1+1 Digital, дасть можливість залучити ще більше глядачів, оперативно дізнаватись думку українців на гострі соціальні питання, які стоять на порядку денному, та ще краще розуміти потреби глядачів", - коментує директор департаменту ранкового мовлення каналу "1+1" Юлія Жмакіна.

Опитування не обмежені темами, а їхніми результати будуть оголошені у той самий день під час прямого ефіру. До прикладу, вони можуть стосуватися ситуації навколо укладання договорів із сімейними лікарями, зміни місця голосування на виборах; музичних, літературних чи гастрономічних вподобань глядачів, або ж образів ведучих.

Аби впливати на ефір "Сніданку з 1+1", взяти участь в опитуванні долучайтеся до Viber-каналу програми. 

Перше голосування відбудеться вже 15 квітня.

Згодом завдяки цьому інструменту команда"Сніданку з 1+1" представить унікальний проект, у якому участь і вплив глядачів будуть ще глибшими

Нагадаємо, "Сніданок з 1+1" тримає тісний зв’язок із глядачами за допомогою соціальних мереж, а нещодавно запустив формат ток-шоу. Щочетверга охочі з будь-якого регіону можуть стати гостями програми, потрапити за лаштунки, а також поставити питання улюбленим ведучим та експертам програми. Аби взяти учать у ток-шоу, треба заповнити анкету.

По додаткову інформацію звертайтеся до групи просування інформаційного мовлення 1+1 медіа, +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tv; media.1plus1.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції