Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Гоблін" Аксьонов матюкався і згадував "дідуся Сталіна" через блекаут в Криму

Він обурився відімкненням світла на анексованому півострові.

Сьогодні, 4 січня, призначений Кремлем "глава" анексованого Криму Сергій Аксьонов заявив про неефективну роботу штабу з ліквідації надзвичайної ситуації та регіональних штабів.

На засіданні штабу у Сімферополі він підвищував голос і нецензурно висловлювався, пише видання "Крим. Реалії".

Аксьонов обурився відімкненням світла за загальною схемою будинків, життєдіяльність яких повністю залежить від електрики.

"Підключіть будинки, які повністю електрофіковані, за окремою схемою – від мегаватників. Підключіть! Говорили, б... , сто раз, доручення були дані, ніде ні чорта не працює! За вас за всіх працювати скоро доведеться самим. Домогтися результату – немислима річ. Починаю дідуся Сталіна розуміти", – сказав він.

Також Аксьонов незадоволений відімкненням котелень.

Він обіцяє звільнити чиновників, які не виконують доручення центрального штабу, і для решти чиновників проводити наради з 18.00 до 00.00, "поки вони не почнуть нормально працювати".

Нагадаємо, після пошкодження 30 грудня високовольтної лінії, по якій з материкової частини України на анексований Росією Крим подавалася електроенергія, півострів відчуває брак світла. Не вистачає близько третини потужностей, через що в пікові навантаження відбуваються відключення.

Місцеві жителі повідомляють, що подачу тепла істотно скоротили. У Керчі температура в квартирах становить всього 10-14 градусів тепла.

Відео 93% кримчан обрали темряву, відкинувши енергоконтракти з Україною

Залиште свій коментар

Вибір редакції