Гола активістка FEMEN вчила Азарова української мови

Одна з активісток руху FEMEN топлес сфотографувалася на тлі Кабінету міністрів і Національного університету ім. Шевченка.

Жіночий рух FEMEN виступив з моно-мітингом проти прем'єр-міністра України Миколи Азарова.

Активістка організації виступила у ролі "найкращого репетитора" і закликала спічрайтерів Азарова дозволити главі уряду розмовляти російською мовою.

Одна з активісток руху топлес сфотографувалася на тлі Кабінету міністрів і Національного університету ім. Шевченка з плакатами: "Маєт особістій Мерседес", "Кровосісі бюджетних коштів", "Я поцукавілся" і "Дапашливы".

"Напередодні Дня студента рух FEMEN презентує VIP-студенту Колі Азарову свого найкращого репетитора Юлію Володимирівну Нефедову", - повідомила прес-служба руху.

Дівчата закликали команду іміджмейкерів Азарова дозволити йому розмовляти російською і не гвалтувати українську.

"Ми закликаємо спічрайтерів та іміджмейкерів прем'єра дозволити Азарову розмовляти російською, позбавивши тим самим від згвалтування й українську мову, і вуха українців", - зазначили в FEMEN.

Нагадаємо, у серпні FEMEN провів у центрі Києва під будівлею СБУ топлес-акцію "На FEMEN забили!" у відповідь на дії Служби Безпеки України відносно розслідування фактів тиску на активісток руху.

Читайте також:

Оголених дівчат з FEMEN затримали біля ГУ МВС

Дівчата з FEMEN роздягнулись проти Путіна

Голі активістки FEMEN вийшли на подіум UFW

Активістка FEMEN зняла штани у центрі Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: