Гола активістка FEMEN зірвала вручення дипломів в університеті Шевченка

Під час виступу керівництва університету активістка FEMEN, вирвавшись в президію, розгорнула плакат "Общаги - студентам!" і намагалась влаштуватися на нічліг прямо на столі.

На знак протесту проти примусового виселення студентів з гуртожитків до Євро-2012, активістка FEMEN Інна Шевченко зірвала церемонію вручення дипломів у Національному університеті ім. Т.Г.Шевченка.

Під час виступу керівництва університету учасниця акції, вирвавшись в президію, розгорнула плакат "Общаги - студентам!" і намагалась влаштуватися на нічліг прямо на столі. Охорона винесла дівчину із залу і викликала міліцію, але активістці вдалося вирватися і втекти.

Як повідомила прес-служба FEMEN, акція "Євробомж-2012" була проведена за фактом численних звернень київських студентів, яким загрожує виселення з гуртожитків під приводом підготовки приміщень для розміщення футбольних уболівальників Євро-2012.

"Хоча інформація про подібні факти замовчується, FEMEN відомо про часткове виселення студентів Національного університету ім. Т.Г.Шевченка, Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, КНЕУ, КНУКІМ", - заявили у прес-службі.

Читайте також:

FEMEN рвали на собі джинси під заклики "не тр..хати в мозок"

FEMEN рвали на собі джинси під заклики "не тр..хати в мозок"

Активістка FEMEN лякала київську владу голою дупою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: