Голі FEMEN з банними віниками влаштували "побоїще" на Інтернет-форумі

Дівчата висловили протест за бан їхньої діяльностів у відомих Інтернет-спільнотах. "Око за око! Бан за бан!", - наголосили активістки.

FEMEN на Інтернет-форумі_1
Жіночий рух FEMEN
FEMEN з банними віниками влаштували "побоїще"
Головні феменістки країни - активістки FEMEN 1 квітня зірвали церемонію відкриття Українського форуму Інтернет-діячів.

З криками "Гребаные банщики", озброєні банними віниками, активістки накинулися на делегатів форуму, які представляли найбільші IT-компанії.

Як стверджують дівчата, приводом для нападу стали "загрозливі тенденції поширення цензури в Інтернеті та особисті претензії руху FEMEN до конкретних IT-монополістів, що нав'язують свої патріархальні стереотипи всій Інтернет-спільноті".

FEMEN навели хронологію Інтернет-репресій: у березні 2011 року адміністрація Facebook закрила доступ до фан-сторінки руху, у грудні 2010 року - фото-ресурс Picasa був заблокований адміністрацією Google, у жовтні 2010 року дію облікового запису Femenmovement, на якому вони розміщували свої відео, було припинено адміністрацією YouTube.

"Нерозбірлива сіськофобія відкритих соціальних ресурсів у випадку з FEMEN є грубою формою гендерної та політичної цензури", - заявила активістка руху Олександра Шевченко.

Нагадаємо, нещодавно дівчата відвідали редакцію ТСН.ua. Вони розповіли про любов до України, плани на майбутнє, взаємини з міліцією, а також подарували редакції картину.

Читайте також:

Постепенно у нас выработалась позиция: "Пошли вы все в жопу!"

FEMEN: у міліціонерів до нас особлива симпатія

FEMEN хочуть, щоб їх асоціювали з Україною

FEMEN "сіськографом" намалювали картину для ТСН.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: