Голівудський режисер Лі Гірш приїхав в Україну з фільмом про булінг

Відомий кінематографіст вважає, що може допомогти дітям і дорослим упоратися з цією проблемою.

Голівудський режисер і володар премії "Еммі" Лі Гірш вперше приїхав в Україну, аби показати підліткам історії їхніх ровесників. За місяць документальний фільм про булінг по-американськи покажуть у школах по всій країні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Більше 70% українських підлітків знають про булінг з власного досвіду – більшість із них були свідками цькування та або заохочували агресора, або мовчали. Підліткова жорстокість – проблема планетарного масштабу. "Я був жертвою булінга, мабуть, тому мені важливо було зробити цей фільм", - пояснив гість України.

Відео Голлівудський режисер привіз до України фільм про цькування американських підлітків

Голлівудський режисер - володар премії "Еммі" - вперше приїхав в Україну, аби показати підліткам історії їхніх ровесників. За місяць документальний фільм про булінг по-американськи покажуть у школах по всій країні. За даними міністерства освіти України, нині 73% школярів стикалися з цькуванням.  

Голлівудський режисер привіз до України фільм про цькування американських підлітків

Лі Гірш – один із найкращих у світі режисерів документального кіно. В Україну він привіз свою стрічку "Булер" – історії цькування американських підлітків. Режисер каже, що йому свого часу дуже допомогла підтримка дорослих, а тепер, коли фільм бачать тисячі підлітків, він відчуває полегшення. Документальне кіно про булінг до кінця жовтня покажуть учням 320 українських шкіл.

Учителі, батьки, соцпрацівники і психологи – в проблеми дітей мають бути залучені дорослі, але говорити про булінг із батьками готовий лиш один із п’яти школярів, а за звернення до психолога їх можуть висміяти.

Анонімно поділитися своїми переживаннями, отримати підтримку і пораду можна в онлайн-щоденнику "Тільки нікому не кажи". За рік проектом "1+1" скористалося півтори тисячі дітей з усієї України. Пишуть переважно про булінг у школі, невзаємне кохання та родинні конфлікти. "Найбільше, що підлітків ображає і вони закриваються – це що ми знецінюємо їхні проблеми, не спеціально, щоб підтримати, кажемо: "Та нічого". Образили – дрібниця, побили – до весілля заживе. Замість того, щоб цю проблему сприйняти, і дитині хоча б поспівчувати", - пояснює Марічка Падалко.

Кореспондентка ТСН Ольга Нескородяна

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів