Голодомор не зламав дух українців: у світі приєдналися до дня пам’яті невинно загиблих

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україну підтримали друзі в Європі та за океаном.

Сполучені Штати, Канада, Литва та Велика Британія вкотре нагадали світові про Голодомор 1932-1933 років в Україні. Офіційні представники держав називають його геноцидом українського народу, спричиненим сталінським режимом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На своїй сторінці у твіттері міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус зазначив, що таких злочинів проти людства ніколи не можна забувати. Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо написав про мільйони невинних жертв і закликав усіх канадійців вшанувати їхню память. Тоді як у британському посольстві пригадали, що саме їхній журналіст Ґарет Джонс першим на Заході розповів про цю страшну трагедію.

Відео У США, Канаді, Великій Британії та Литві нагадали про Голодомор і висловили підтримку Україну

На своїй сторінці у Твіттері міністр закордонних справ Литви зазначив, що таких злочинів проти людства ніколи не можна забувати. Водночас прем’єр-міністр Канади написав про мільйони невинних жертв і закликав усіх канадійців ушанувати їхню пам’ять. У британському посольстві пригадали, що саме їхній журналіст Ґарет Джонс першим на Заході розповів про цю страшну трагедію. А представники американського посольства та Держдепу записали відеоролик, присвячений Голодомору.  

У США, Канаді, Великій Британії та Литві нагадали про Голодомор і висловили підтримку Україну

Представники ж американського посольства та Держдепу записали цілий ролик, присвячений сумним роковинам. "Цей жахливий голод створила варварська політика сталінського режиму. І хоча ця жахлива трагедія була однією з  найбільш жорстоких подій ХХ століття, Радянський Союз не зміг зламати дух народу України. І тепер Україна знову зазнала нападу", - наголосила речниця держдепартаменту США Морган Ортегус. "Ці колоски пшениці нагадують нам про жертв Голодомору. Ми ніколи не забудемо Голодомор і його жертв, а також цей злочин проти людства. Ми з Україною", - запевнив тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

Як повідомлялося, Державний департамент Сполучених Штатів Америки долучився до вшановування Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції